O nas Gabinet weterynaryjny „Kudłatek” w Ząbkach został założony w maju 2014 roku przez dwóch lekarzy weterynarii: Ewę Czarnacką-Chalimoniuk i Dominikę Strzelczyk. Miejsce to powstało z miłości i troski o zwierzęta.

Weterynarz Ząbki - RTG Ząbki, USG, echo serca i inne usługi weterynaryjne.

Naszym marzeniem było stworzenie gabinetu, w którym zwierzaki (pieszczotliwie nazywane przez nas kudłaczami :) ) będą czuły się komfortowo i otrzymają fachową pomoc. Zajmujemy się leczeniem psów, kotów, gryzoni i zajęczaków. Także hodowcy gołębi mogą zwrócić się do nas o pomoc w leczeniu i profilaktyce stada. Świadczymy profesjonalne usługi począwszy od profilaktyki, diagnostyki, poprzez sprzedaż specjalistycznych karm weterynaryjnych, na usługach leczniczych i pielęgnacyjnych kończąc. Współpracujemy ze specjalistycznymi laboratoriami weterynaryjnymi, dzięki czemu zapewniamy diagnozę na najwyższym poziomie. Nasz personel stanowią lekarze weterynarii, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Nasz zespół tworzą znakomici lekarze:
 
Lekarz weterynarii Ewa Czarnacka-Chalimoniuk
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie w 2007r. Od tego czasu pracowała na stanowisku samodzielnego lekarza weterynarii w podwarszawskich Starych Babicach. Ukończyła kurs dermatologiczny II stopnia u dr Doroty Pomorskiej. Intersuje się dermatologią, kardiologią, endokrynologią i diagnostyką laboratoryjną.
Wolne chwile spędza na spacerach z psem.
 
Lekarz weterynarii Dominika Strzelczyk
Absolwentka wydziału Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Od zakończenia studiów w 2009 roku pracowała na stanowisku samodzielnego lekarza weterynarii w zespole przychodni „Pod Centaurem” . W 2012 ukończyła kurs radiologii pod patronatem dr. Wojciecha Atamaniuka. Główne zainteresowania to kardiologia i radiologia.
Prywatnie właścicielka kotki Franki. Wolny czas spędza jeżdżąc rowerem.
 
Lekarz weterynarii Grzegorz Pęczek
Ukończył wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w 1990 r. Od tego czasu zajmuje się leczeniem małych zwierząt. W 2012 r. otrzymał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje i w 2013 r. rozpoczął studia podyplomowe na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, gdzie pogłębia swoją wiedzę z zakresu Radiologii Weterynaryjnej. W naszym gabinecie odpowiedzialny za ortopedię oraz chirurgię miękką.
Prywatnie miłośnik kotów, motocykli i salsy.
 
Lekarz weterynarii Aleksandra Wójcik - konsultacje kardiologiczne
W naszym gabinecie wykonuje echo serca.
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w 2008 roku. Od początku pracy zawodowej interesuje się kardiologią, od 2012 roku pracuje na własnym sprzęcie (przenośny echokardiograf Accuson Cypress firmy Siemens). Jest konsultantką w kilkunastu warszawskich przychodniach. Poza tym pracuje również jako lekarz - internista.
Właścicielka psa mieszańca o imieniu Roti. Jej hobby to gotowanie i podróże.
 
Lekarz weterynarii Jarosław Balcerzak - konsultacje onkologiczne
Dyplom lekarza weterynarii na Warszawskim Wydziale Medycyny Weterynaryjnej odebrał w 2008 roku. Od tego czasu nieprzerwanie pracuje w warszawskich przychodniach dla zwierząt.
W codziennej pracy ze zwierzętami największy nacisk kładzie na diagnostykę i leczenie chorób nowotworowych. Jest pasjonatem onkologii. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności w ramach krajowych i zagranicznych szkoleń, konferencji i staży.
Czas poza pracą poświęca swojej żonie Dominice i córeczce – Kasi, oraz ich wspólnym pasjom – podróżom. Ich domowym pupilem jest odratowany króliczek – Kaninchen (niem. Króliczek).
 
Lekarz weterynarii Magdalena Ziółek - badania USG
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w 2003 roku. Od ukończenia studiów pogłębia swoją wiedzę z zakresu radiologii weterynaryjnej. Badaniem USG zajmuje się od 7 lat. W 2013 roku otrzymała tytuł specjalisty radiologa na SGGW i stale pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie. Posiada wysokiej jakości sprzęt do badań ultrasonograficznych. W chwilach wolnych jest zapaloną biegaczką.
 
Lekarz weterynarii Katarzyna Trómińska
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie w roku 2017. W trakcie studiów odbyła 3 miesięczny staż kliniczny w Universita degli Studi di Napoli Federico II we Włoszech. Od ukończenia studiów pracuje jako samodzielny lekarz weterynarii. Interesuje się dermatologią, kardiologią i stomatologią. Miłośniczka podróży, rytmów latynoamerykańskich i jazdy rowerem. Prywatnie właścicielka kotki o imieniu Tosia
Weterynarz Ząbki
ul. Sikorskiego 33A lok. 41
05-091 Ząbki
tel. (22) 25 29 817

Możesz do nas dojechać autobusem linii 199. Mieścimy się tutaj.
Pn. - Pt. 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00
Niedziela: umówione wizyty

W dniu 15.08. 2023 wtorek Gabinet Kudlatek będzie nieczynny. Zapraszamy we środę 16.08

CIAŁO OBCE

Przedstawiamy kolejną kocią bohaterkę : Lalę. Kocica została przyniesiona do naszego gabinetu z powodu uporczywych wymiotów. Była osowiała a w badaniu klinicznym stwierdziłyśmy tkliwość brzucha. Wykonałyśmy zdjęcia RTG na podstawie których podejrzewałyśmy połknięcie ciała obcego. Niezbędna była szybka interwencja ...
Czytaj dalej.

Szkolenia w których nasz zespół uczestniczył


Weterynarz Ząbki - Gabinet Weterynaryjny Kudłatek,
ul. Sikorskiego 33A lok. 41, 05-091 Ząbki,
tel. (22) 25 29 817
Copyright 2014 ©