O nas Gabinet weterynaryjny „Kudłatek” w Ząbkach został założony w maju 2014 roku przez dwóch lekarzy weterynarii: Ewę Czarnacką-Chalimoniuk i Dominikę Strzelczyk. Miejsce to powstało z miłości i troski o zwierzęta.

Weterynarz Ząbki - RTG Ząbki, USG, echo serca i inne usługi weterynaryjne.

Naszym marzeniem było stworzenie gabinetu, w którym zwierzaki (pieszczotliwie nazywane przez nas kudłaczami :) ) będą czuły się komfortowo i otrzymają fachową pomoc. Zajmujemy się leczeniem psów, kotów, gryzoni i zajęczaków. Także hodowcy gołębi mogą zwrócić się do nas o pomoc w leczeniu i profilaktyce stada. Świadczymy profesjonalne usługi począwszy od profilaktyki, diagnostyki, poprzez sprzedaż specjalistycznych karm weterynaryjnych, na usługach leczniczych i pielęgnacyjnych kończąc. Współpracujemy ze specjalistycznymi laboratoriami weterynaryjnymi, dzięki czemu zapewniamy diagnozę na najwyższym poziomie. Nasz personel stanowią lekarze weterynarii, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Nasz zespół tworzą znakomici lekarze:
 
Lekarz weterynarii Ewa Czarnacka-Chalimoniuk
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie w 2007r. Od tego czasu pracowała na stanowisku samodzielnego lekarza weterynarii w podwarszawskich Starych Babicach. Ukończyła kurs dermatologiczny II stopnia u dr Doroty Pomorskiej. Intersuje się dermatologią, kardiologią, endokrynologią i diagnostyką laboratoryjną.
Wolne chwile spędza na spacerach z psem.
 
Lekarz weterynarii Dominika Strzelczyk
Absolwentka wydziału Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Od zakończenia studiów w 2009 roku pracowała na stanowisku samodzielnego lekarza weterynarii w zespole przychodni „Pod Centaurem” . W 2012 ukończyła kurs radiologii pod patronatem dr. Wojciecha Atamaniuka. Główne zainteresowania to kardiologia i radiologia.
Prywatnie właścicielka kotki Franki. Wolny czas spędza jeżdżąc rowerem.
 
Lekarz weterynarii Grzegorz Pęczek
Ukończył wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w 1990 r. Od tego czasu zajmuje się leczeniem małych zwierząt. W 2012 r. otrzymał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje i w 2013 r. rozpoczął studia podyplomowe na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, gdzie pogłębia swoją wiedzę z zakresu Radiologii Weterynaryjnej. W naszym gabinecie odpowiedzialny za ortopedię oraz chirurgię miękką.
Prywatnie miłośnik kotów, motocykli i salsy.
 
Lekarz weterynarii Aleksandra Wójcik - konsultacje kardiologiczne
W naszym gabinecie wykonuje echo serca.
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w 2008 roku. Od początku pracy zawodowej interesuje się kardiologią, od 2012 roku pracuje na własnym sprzęcie (przenośny echokardiograf Accuson Cypress firmy Siemens). Jest konsultantką w kilkunastu warszawskich przychodniach. Poza tym pracuje również jako lekarz - internista.
Właścicielka psa mieszańca o imieniu Roti. Jej hobby to gotowanie i podróże.
 
Lekarz weterynarii Jarosław Balcerzak - konsultacje onkologiczne
Dyplom lekarza weterynarii na Warszawskim Wydziale Medycyny Weterynaryjnej odebrał w 2008 roku. Od tego czasu nieprzerwanie pracuje w warszawskich przychodniach dla zwierząt.
W codziennej pracy ze zwierzętami największy nacisk kładzie na diagnostykę i leczenie chorób nowotworowych. Jest pasjonatem onkologii. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności w ramach krajowych i zagranicznych szkoleń, konferencji i staży.
Czas poza pracą poświęca swojej żonie Dominice i córeczce – Kasi, oraz ich wspólnym pasjom – podróżom. Ich domowym pupilem jest odratowany króliczek – Kaninchen (niem. Króliczek).
 
Lekarz weterynarii Magdalena Ziółek - badania USG
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w 2003 roku. Od ukończenia studiów pogłębia swoją wiedzę z zakresu radiologii weterynaryjnej. Badaniem USG zajmuje się od 7 lat. W 2013 roku otrzymała tytuł specjalisty radiologa na SGGW i stale pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie. Posiada wysokiej jakości sprzęt do badań ultrasonograficznych. W chwilach wolnych jest zapaloną biegaczką.
 
Lekarz weterynarii Katarzyna Trómińska
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie w roku 2017. W trakcie studiów odbyła 3 miesięczny staż kliniczny w Universita degli Studi di Napoli Federico II we Włoszech. Od ukończenia studiów pracuje jako samodzielny lekarz weterynarii. Interesuje się dermatologią, kardiologią i stomatologią. Miłośniczka podróży, rytmów latynoamerykańskich i jazdy rowerem. Prywatnie właścicielka kotki o imieniu Tosia
Weterynarz Ząbki
ul. Sikorskiego 33A lok. 41
05-091 Ząbki
tel. (22) 25 29 817

Możesz do nas dojechać autobusem linii 199. Mieścimy się tutaj.
Pn. - Pt. 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00
Niedziela: umówione wizyty

Kochani nasze remonty trwają pełną parą! Tak jak obiecywałyśmy wracamy do Was od 17stycznia (poniedziałek) w godzinach 14-20.00. Póki co dysponujemy tylko jednym pomieszczeniem, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie umawianie się na godziny pod numerem telefonu  505710824, żeby nie trzeba było długo czekać na zewnątrz!! Oczywiście Osoby, które będą nie ...
Czytaj dalej.

CIAŁO OBCE

Przedstawiamy kolejną kocią bohaterkę : Lalę. Kocica została przyniesiona do naszego gabinetu z powodu uporczywych wymiotów. Była osowiała a w badaniu klinicznym stwierdziłyśmy tkliwość brzucha. Wykonałyśmy zdjęcia RTG na podstawie których podejrzewałyśmy połknięcie ciała obcego. Niezbędna była szybka interwencja ...
Czytaj dalej.

Szkolenia w których nasz zespół uczestniczył


Weterynarz Ząbki - Gabinet Weterynaryjny Kudłatek,
ul. Sikorskiego 33A lok. 41, 05-091 Ząbki,
tel. (22) 25 29 817
Copyright 2014 ©