Weterynarz Ząbki - Gabinet Weterynaryjny Kudłatek
RTG
gabinet weterynaryjny Ząbki
USG
gabinet weterynaryjny Ząbki
Echo serca
gabinet weterynaryjny Ząbki
Chirurgia, Interna
gabinet weterynaryjny Ząbki
Konsultacje specjalistyczne


Gabinet Weterynaryjny Kudłatek w Ząbkach - tel. (22) 25 29 817. Weterynarz Ząbki - RTG Ząbki, USG, echo serca i inne usługi weterynaryjne. Powstaliśmy z myślą o niesieniu pomocy potrzebującym zwierzętom; powstaliśmy z miłości i troski o zwierzęta.

Otoczymy troskliwą opieką Twojego pupila. Naszą misją jest niesienie pomocy chorym zwierzętom, a także profilaktyka w zakresie chorób zwierząt. Stworzyliśmy gabinet weterynaryjny, w którym zwierzaki (pieszczotliwie nazywane przez nas kudłaczami) będą czuły się komfortowo i otrzymają fachową pomoc. Łączymy kilkunastoletnią praktykę w leczeniu zwierząt z miłością do nich.

Nasza przychodnia weterynaryjna obsługuje pacjentów z takich miejscowości i dzielnic Warszawy jak: weterynarz Ząbki, Targówek, Praga, Marki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Rembertów, gabinet weterynaryjny Radzymin.


Weterynarz Ząbki
ul. Sikorskiego 33A lok. 41
05-091 Ząbki
tel. (22) 25 29 817

Możesz do nas dojechać autobusem linii 199. Mieścimy się tutaj.
Pn. - Pt. 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00
Niedziela: umówione wizyty

W dniach 1-5 maja GABINET KUDŁATEK BĘDZIE NIECZYNNY.

Zapraszamy 6 maja ( poniedziałek)CIAŁO OBCE

Przedstawiamy kolejną kocią bohaterkę : Lalę. Kocica została przyniesiona do naszego gabinetu z powodu uporczywych wymiotów. Była osowiała a w badaniu klinicznym stwierdziłyśmy tkliwość brzucha. Wykonałyśmy zdjęcia RTG na podstawie których podejrzewałyśmy połknięcie ciała obcego. Niezbędna była szybka interwencja ...
Czytaj dalej.

Weterynarz Ząbki - Gabinet Weterynaryjny Kudłatek,
ul. Sikorskiego 33A lok. 41, 05-091 Ząbki,
tel. (22) 25 29 817
Copyright 2014 ©